Tanyny project©

Taneční workshopy SBK
Salsa / Bachta / Kizomba
Letní Open Air akce
Salsa / Bachta / Kizomba
Taneční level UP!
Salsa / Bachta / Kizomba
Tanec otevírá v životě zajímavé dveře
Zveme Vás do vyšších pater!

O tanci, o projektu, o mně

Vítám Vás na našich stránkách!

dovolte mi, abych ve zkratce představil sebe a řekl něco o tomto tanečním projektu. Jmenuji se Lubomír Živný a společně s pár přáteli, bez kterých bych to celé nedokázal, jsem vytvořil projekt, který umožní pořádání společenských událostí a sdílení zajímavých tanečních akcí se zajímavými lidmi.

Tanec je hodně o cestování a logicky čím větší město, tím větší větší příležitost potkat inspirativní lektory, kteří taneční svět posouvají o kousek dál. Tento taneční projekt mi dává příležitost toto otočit a přivést skvělé taneční lektory za námi na nejjižnější Moravu.

 

Propadnul jsem tanci obecně, ale latinu mám nejradši kvůli její barevnosti a hravosti. Veselá salsa, romantická bachata, intimní kizomba. Jen to napíši a už se mi dělá úsměv na tváři. Několik takových tanečních večerů ve stylu SBK připravujeme ve spolupráci s místním barem Belle Ame, aby bylo místo, kde si taneční prvky procvičit a nové figury z workshopů zažít.

 

Bude to velké, dobré, barevné – prostě ňuňu!

 

Poděkování

Chtěl bych poděkovat Rendovi Šafránkovi, tanečnímu učiteli z Hodonína, který mi otevřel dveře do světa tance a motivoval mě, abych jimi prošel.

Za pomoc s grafickou části projektu děkuji grafickému designerovi Tomáši Noskovi, moc děkuji vedení SVČ Hodonín za možnost využívat jejich úžasný taneční sál a Matěji Motyčkovi za možnost využití zázemí jeho baru k pořádání tanečních akcí.

339263329_732272345040636_3937886366220829418_n

Cíl projektu

Hlavním cílem tohoto tanečního projektu je sdílet zajímavé taneční akce se zajímavými lidmi. Jedná se zejména o pořádání a organizování tanečních workshopů, pořádání a organizování tanečních akcí a obdobných společenských událostí.Děkuji za podporu a těším se na viděnou!

O projektu

Tanyny Project© získal od Úřadu průmyslového vlastnictví 8. 11. 2023 ochrannou známku na Tanyny.cz.

Z dlouhodobé perspektivy tento projekt plánujeme rozvíjet, a proto jsme se rozhodli podat žádost o zápis „spolku“ na Krajský soud v Brně a na konci tohoto procesu vznikne oficiální právní osoba s přiděleným identifikačním číslem.

Nákupní košík