Tanyny project©

Taneční workshopy SBK
Salsa / Bachta / Kizomba
Letní Open Air akce
Salsa / Bachta / Kizomba
Taneční level UP!
Salsa / Bachta / Kizomba
Tanec otevírá v životě zajímavé dveře
Zveme Vás do vyšších pater!

Nemám s kým tancovat...

Samotný nápad tanečního kurzu může být vzrušující, ale často se stává, že jedinec přemýšlí nad tím, zda se má zúčastnit, pokud nemá tanečního partnera. Pokud jste jedním z těch, kdo se nachází v této situaci nabízí, se tu pro Vás několik variant řešení

 

 

Jak na to?

Obecné rešení:

Neboj, dobře to dopadne! Stačí když vyrazíš ven, nejlíp někam, kde se v tu dobu tancuje.

Klidně ještě dnes večer si vyhledej nejbližší taneční studio v nějakém větším městě a běž si zatancovat. Je tu Hodonín, Břeclav, do Brna je to 50 min cesty...

Když budeš v tanečním studiu, rovnou se zeptej na taneční kluby či akce. V tomhle ohledu během pracovního týdne vyhraje určitě Brno, Praha, Ostrava, o víkendu jsou možnosti jak si zatancovat i v menších městech jako jsou Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště, Otrokovice, Zlín, Olomouc.


0_2 (2)
0_0 (7)

Výsledkem bude zajímavě strávený večer, pro který člověk musel udělat jeden malý krok z komfortní zóny.


Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí! Fakt to tak funguje!

Vysvětlení moderního řešení tohoto problému

Víme, že taneční kurz bez partnera může působit jako překážka, ale věřte nám, že to nemusí být! Komunita tanečních nadšenců vytváří prostředí, kde můžete objevovat krásu tance bez ohledu na to, zda přicházíte s partnerem nebo bez něj. 

Jak to je možné?

Tajemství řešení spočívá v tom, a nikde se to moc nepíše, že na taneční workshopy se hlásí lidi, které tanec baví. Muže i ženy, leadry i followerky. Celá ta krása řešení problému spočívá v tom, že na kurzu rotujeme taneční partnery. 

 

 

Nákupní košík