Tanyny project©

Taneční workshopy SBK
Salsa / Bachta / Kizomba
Letní Open Air akce
Salsa / Bachta / Kizomba
Taneční level UP!
Salsa / Bachta / Kizomba
Tanec otevírá v životě zajímavé dveře
Zveme Vás do vyšších pater!

Kizomba workshop - Basic plus

15. června 2024, 12.00 – 16.00, Velký taneční stál, SVČ Hodonín

Hanička a Tomáš Szabo z Ostravy

Základní informace

Milí tanečníci, moc rádi Vám přinášíme první Kizomba workshop - Basic plus, který se uskuteční v sobotu 15. června 2024 v Hodoníně. Tento workshop je zážitkovou vstupní cestou do do světa kizomby, kterou povedou zkušení lektoři Hanička a Tomáš Szabo z Ostravy.

Jako taneční pár jsou spolu 20 let a mohou se pochlubit např. získaným titulem mistrů České republiky v Salse. V Ostravě pořádají taneční SBK akce a rozvíjí taneční komunitu Dance Obsession a nebo Latino Nights. Oba jezdí po evropských workshopech a před třemi lety doslova propadli kizombě, za kterou si na pár týdnů zaletěli načerpat informace přímo do samotné Angoli. Těšte se na informace, se kterými se podělí!

 

O tanci?

Kizomba je smyslný africký tanec, který se vyznačuje pomalými, vášnivými pohyby a těsným spojením mezi partnery. Tento tanec není jen o krocích, ale o sdílení emocí a spojení s hudbou. Připravte se na jedinečný zážitek plný vášně, hudby a nových zkušeností.

 

Téma workshopu: Basic plus

Kizombu si projdeme od úplných začátků se zaměřením na základní kroky, rám, vedení, fundamenty. Tanec je to na první pohled velmi jednoduchý, několik základních prvků, které si člověk osvojí velmi rychle poskytuje možnosti, jak si užít v páru taneční zážitek spojený díky leadrovi, followerce a vnímání taneční hudby.

 

Pro koho?

Workshop je je určený nejen úplným začátečníkům, ale i těm, kteří již mají s kizombou nějakou zkušenost a tady mají možnost si základy ukotvit. Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Smyslem workshopu bude dát  úplným začátečníkům v kizombě základní informace, pokročilejší tanečníci si základy budou moct rozvinout do hloubky.

 

Potřebuji tanečního partnera?

Ne, výuka bude postavena na střídání partnerů, takže se může přihlásit jak leader, tak followerka samostatně. Zatím jsme to úspěšně vždy vypárovali a nikdo nezůstal stát sám v koutě:)

 

Ceny dle termínu nákupu vstupenky:

předprodej – 1. vlna /od vyhlášení do 4 týdnů před začátkem/

Leader / follower – 650 Kč/os

Pár – 1 200 Kč/2os

 

předprodej – 2. vlna /3 týdny před začátkem/

Leader / follower – 700 Kč/os

Pár – 1 300 Kč/2os

 

předprodej – 3. vlna /2 týdny před začátkem/

Leader / follower – 750 Kč/os

Pár – 1 400 Kč/2os

 

předprodej – 4. vlna /poslední týdnem před začátkem/

Leader / follower – 850 Kč/os

Pár – 1 500 Kč/2os

 

cena v den konání workshopu

Leader / follower – 950 Kč/os

Pár – 1 700 Kč/2os

Jak se přihlásit?

Od roku 2024 je možnost nákupu vstupenek přímo na webu www.tanyny.cz, podporovány platby Google pay a Apple Pay, platby převodem na účet. Zkontrolujte správně vyplněný email, kam Vám přijde potvrzení o provedené platbě.

Kde to bude?

Velký zrcadlový sál TK Classic

Středisko volného času Hodonín

nám. B. Martinů 2952/5695

69503 Hodonín

 

Mapy.cz:

https://mapy.cz/s/gepepudogu

Co si vzít sebou?

Registrace budou otevřeny od 11.30, dobrovolná taneční rozcvička 11.45, workshop bude probíhat od 12:00 do 16:00. Na místě je možnost lehkého občerstvení (tyčinky, pití, kafe). Bude to dřina, takže se budou hodit věci na převlečení, případně ručník. Pohodlné oblečení, čistá obuv, voňavka, svačina, žvýkačky.

Kdo tam přijde s blátem na podrážce obdrží zdarma lekci v úklidu tanečního sálu za podpory ostatních příchozích.

   

Parkování

Pokud bude otevřená brána, možnost parkování uvnitř areálu SVČ Hodonín, případně v blízkém okolí. Prosím neparkovat před bránou a neblokovat vjezd.

Party s latinskou hudbou bude pokračovat baru Belle Ame, Hodonín od 19:30.

   

U spokojených účastníků workshopů oceníme šíření a sdílení informací mezi tanečníky, osobní doporučení je a bude vždy nejlepší reklamou.

Fotografie

Nákupní košík