Tanyny project©

Taneční workshopy SBK
Salsa / Bachta / Kizomba
Letní Open Air akce
Salsa / Bachta / Kizomba
Taneční level UP!
Salsa / Bachta / Kizomba
Tanec otevírá v životě zajímavé dveře
Zveme Vás do vyšších pater!

Salsa workshop - Cubana spices

7. prosince 2024, 12.00 – 16.00, Velký taneční stál, SVČ Hodonín

Emeterio z Kuby

Základní informace:

 Připojte se k nám 7. prosince 2024 na nezapomenutelnou taneční zkušenost plnou vášně a temperamentu s lektorem, rodilým Kubáncem, který svým ohnivým temperamentem vyčnívá na tanečním parketu. Ano, je to ten člověk s horkou krví, který v současné době žije na Slovensku a přináší s sebou kus autentické kubánské kultury přímo k nám. Emo na www.youtube.com.

 

Na workshopu budou mít účastnici možnost získat informace od někoho kdo Salsu nejen učí, ale i žije. Užijete si nekonečnou energii, kterou lektor do každého tanečního kroku vkládá. Salsa Cubana není jen tanec, je to prožitek plný radosti, vášně a hravosti, který vás vtáhne do svého světa již od prvních tónů hudebního rytmu.

 

Připravte se na intenzivní fyzickou aktivitu, protože tohle nebude jen takový workshop. Doporučujeme si přibalit pár triček navíc, protože tento taneční maraton bude masakr na fyzičku. Ale věřte nám, každá kapka potu stojí za to!  

O Salse?

Salsa je jazyk srdce, který nás propojuje a přináší do našich životů radost a vášeň. Ve světě se tančí Salsa Linea nebo Salsa Cubana, oba styly mají své vlastní kouzlo. Salsa Linea je více linearitní a zdůrazňuje dynamiku pohybů a techniku, zatímco Salsa Cubana se vyznačuje kruhovými pohyby a těsným partnerstvím. Na tomto workshopu budete mít možnost vyzkoušet Salsu Cubanu a Emo nám tu naše základní figury zpestří trochou toho Kubánského koření.

 

Přijďte se k nám připojit a společně rozproudíme krev v žilách! Vaše taneční dobrodružství teprve začíná.

 

Téma workshopu: Cubana spices

Ukážeme si kouzlo Salsy Cubany a základní figury si zpestříme trochou toho Kubánského koření. Přidáme do figur hravost a komunikaci mezi leadrem a followerkou posuneme na trošku jiný level.

 

Pro koho?

Koncepce workshopu bude mířena na mírně pokročilé tanečníky. Čím lepší základy bude člověk mít, tím víc si z workshopu odnese.

 

Potřebuji tanečního partnera?

Ne, výuka bude postavena na střídání partnerů, takže se může přihlásit jak leader, tak followerka samostatně. Zatím jsme to úspěšně vždy vypárovali a nikdo nezůstal stát sám v koutě:)

 

Co za to?

Po získaných zkušenostech z minulého roku došlo k motivační úpravě cen. Z pohledu organizátora přiznám, že plánování a domlouvání akci je práce na dlouhou dobu dopředu, na daný termín se zamlouvá sál, směřuje se marketing a je spojeno nemálo práce. Což je mnohdy v kontrastu s tím, že z pohledu účastníka workshopu člověk často neví, co bude dělat příští týden... Cenové vlny by měly tento kontrast narovnávat.

Lektoři odvádí opravdu skvělou práci a sám chci, aby mohli dostat za svou práci dobře zaplaceno. Kvalitní lektoři zaslouží kvalitní odměnu vytvořenou za kvalitou spokojené účastníky workshopu. Pro účastníky, kteří v předprodeji zakoupí vstupenku, budou mít stále možnost velmi výhodné ceny. S přibližujícím se termínem workshopu poroste i jeho cena. Na workshopu vítáme samozřejmě i „na místě“ platící, kteří mohou vyžít stále benefitu v úspoře času, nákladech na cestování za danými lektory do vzdálených koutů republiky a cesty zpět.

U spokojených účastníků workshopů oceníme šíření a sdílení informací mezi tanečníky, osobní doporučení je a bude vždy nejlepší reklamou.

 

Ceny dle termínu nákupu vstupenky:

předprodej – 1. vlna /od vyhlášení do 3 týdnů před začátkem/

Leader / follower – 650 Kč/os

Pár – 1 200 Kč/2os

 

předprodej – 2. vlna /mezi 3. a 2. týdnem před začátkem/

Leader / follower – 700 Kč/os

Pár – 1 300 Kč/2os

 

předprodej – 3. vlna /mezi 2. a 1. týdnem před začátkem/

Leader / follower – 750 Kč/os

Pár – 1 400 Kč/2os

 

předprodej – 4. vlna /poslední týdnem před začátkem/

Leader / follower – 850 Kč/os

Pár – 1 500 Kč/2os

 

cena na místě

Leader / follower – 950 Kč/os

Pár – 1 700 Kč/2os

Jak se přihlásit?

Od roku 2024 je možnost nákupu vstupenek přímo na webu www.tanyny.cz, podporovány platby Google pay a Apple Pay, platby převodem na účet. Zkontrolujte správně vyplněný email, kam Vám přijde potvrzení o provedené platbě.

Kde to bude?

Velký zrcadlový sál TK Classic

Středisko volného času Hodonín

nám. B. Martinů 2952/5695

69503 Hodonín

Mapy.cz:

https://mapy.cz/s/gepepudogu

Co si vzít sebou?

Registrace budou otevřeny od 11.30, dobrovolná taneční rozcvička 11.45, workshop bude probíhat od 12:00 do 16:00. Na místě je možnost lehkého občerstvení (tyčinky, pití, kafe). Bude to dřina, takže se budou hodit věci na převlečení, případně ručník. Pohodlné oblečení, čistá obuv, voňavka, svačina, žvýkačky.

Kdo tam přijde s blátem na podrážce obdrží zdarma lekci v úklidu tanečního sálu za podpory ostatních příchozích.

   

Parkování

Pokud bude otevřená brána, možnost parkování uvnitř areálu SVČ Hodonín, případně v blízkém okolí. Prosím neparkovat před bránou a neblokovat vjezd.

Party s latinskou hudbou bude pokračovat baru Belle Ame, Hodonín od 19:30.

Fotografie

Nákupní košík